Ориентир

ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ

ТОВ "ОРІЄНТИР-СЕРВІС"

Касова стрічка

Касова стрічка Касова стрічка - найпопулярніший, на сьогоднішній день, витратний матеріал, який застосовується в електронних контрольно-касових апаратах (ЕККА) і фіскальних реєстраторах (ЕККР) для друку чеків. Купівля товару, повернення товару, гарантійне обслуговування, проводитися тільки за виданими чеками. Всі звіти та інша важлива інформація друкується на касовій стрічці, тому касова стрічка є необхідним атрибутом у будь-якому магазині або супермаркеті.

Фарбувальні валики для етикет-пістолетів

Фарбувальні валики для етикет-пістолетів є витратним матеріалом в процесі маркування товару в роздрібній торгівлі за допомогою етикет пістолетів.

Термоетикетка T.ECO/T.TOP

Т.ЕCO (Термічний Економний) – це гарне співвідношення ціна/якість. Така етикетка в основному використовується у торгівлі для нанесення звичайних штрих-кодів та QR-кодів. Вона може використовуватися як в вагах з чекодруком так і в термопринтерах.

При виборі як принтера так і етикеток варто відповісти собі на кілька питань. Перше з них - це для якого товару і за яких умов будуть використовуватися етикетки. Також варто визначитися з терміном служби етикетки. Існує три основних види етикетки.

ЕКО (T.Eco або Термо-Еко) - це економ варіант термопаперу. Дані етикетки використовуються для друку на термопринтері. Термін служби даного виду етикеток невеликий, їх використовують для маркування товарів швидкої реалізації. Етикетки легко схильні до пошкоджень і мають властивість вицвітати. Їх також можна використовувати для маркування заморожених товарів, так як вони швидко зіпсуються під впливом води.

Такі етикетки мають три компоненти. Перший це термочуттєвий шар з хімічно активним покриттям. Далі слідує праймер. Даний шар не тільки підсилює чутливість термо шару, а й надає високої роздільної здатності і чіткості друку матеріалу. Останнім компонентом є папір або так звана підкладка.

ТOP (Т.Top або Термо-Тор) - це більш стійкий варіант термопаперу. Його часто використовують при маркуванні таких товарів як м'ясо або риба, так як дані етикетки мають тонкий захисний шар, який покриває термошар. Якщо в магазині у відділі риба використовуються підвісні ваги з чекодруком ( "METTLER-TOLEDO", "МАССА-К", CAS "," BIZERBA "," ШТРИХ-М ", та інші)., то швидше за все саме з цими етикетками.

Етикет-стрічка для етикет пістолетів

Етикет-стрічка є витратним матеріалом для маркувального обладнання (етикет-пістолетів, нумераторів). Цей матеріал застосовується для маркування товарів у аптеках, на складах, у торгових центрах і невеликих магазинах.